Ndegjo Radion ne Iphone kliko Foton
 
 
Radio per web faqet e juaja me qmime te volitshme per me shum info kliko ketu...
Radio Fetare www.radiomeshira.com
Radio Fetare per Femijet Islam Kliko Ketu

Web Hosting me qmime te volitshme si dhe dizajn te punuar nga web dizajnert proffesional per me shum kliko ketu..
  • Studio Qendrore Koblenz Germani Enver Ajeti
  • Emisioni i Nates  nga ora 23:00 deri 01:00
  • Emisioni Kontaktues dhe Live  Kontakto Skype: radiopajtimi dhe Tel 004926116004996  
 

 
Dëgjues të dashur së pari fillojmë duke ju përshëndetur dhe duke ju  dëshiruar argëtim të këndshëm. 
 Kujtojmë se ndihma juaj është e mirë se ardhur për cilësinë e programit  tonë,sepse Radio Pajtimi dhe i tër staffi i saj punon punë vullnetare dhe  siq e dijmë të gjithë kët punë dhe mund e kryejm me knaqësi,por më e  keqja ështe se ka edhe shpenzime të mëdha të cillat nga njëher kemi  vështirë të i përballojmë. 

Ndihma juaj ështe,që bën Radion të jetë më afër jushë! 

Ju Faliminderojmë Me Respekte Të Larta Staffi  Www.RadioPajtimi.Com

 
 
 
Radio Folklorike Tingujt e Qiftelies

 


 
Copyright © 2013 radiopajtimi.com Te gjitha te drejtat u rezervuan per gjith shqiptart punoj dhe dizajnoj albanienserver.com: 0046737303640